Марко Біззаррі на заході в Лондонському коледжі моди повідомив, що таке рішення є частиною зобов'язань щодо «екологічності». Активісти назвали таке рішення Gucci «величезною зміною правил» у світі моди, – пише ВВС Україна.

Анонсується, що Gucci більше не використовуватиме хутро норки, степового вовка, єнотового собаки, лисиці, кролика та інших видів тварин, яких виростили спеціально або спіймали у дикій природі.

«Соціальна відповідальність є однією з основних цінностей компанії Gucci, і ми й надалі будемо намагатися зробити краще для навколишнього середовища та тварин», – каже пан Біззаррі.

За його словами, новий підхід частково ухвалили завдяки креативному директору компанії Gucci Алессандро Мікеле, якого призначили на цю посаду в 2015 році. «Під час вибору нового креативного директора я хотів знайти когось, хто поділяє ті самі цінності. Я відчув це відразу ж, коли вперше зустрів Алессандро», – сказав пан Біззаррі.

Залишки хутряних виробів Gucci продадуть на аукціоні, а отримані кошти підуть організаціям, які займаються захистом тварин, – Humane Society International та LAV.

Президент організації Humane Society International Кіті Блок привітала «гуманне рішення» бренду. «Відмова Gucci від хутра – це величезна зміна правил», – сказала вона.

За словами активістки, таке рішення відомого бренду матиме грандіозний вплив на увесь світ моди.

Gucci увійде до Альянсу противників натурального хутра – міжнародної групи організацій, яка організовує кампанії на захист прав тварин та сприяє розвитку альтернатив хутра в індустрії моди.

Минулого року конкурент Gucci – італійський модний бренд Armani оголосив про відмову від хутра у своїх нових колекціях.

 

«Вголос»