У Львові у понеділок, 23 листопада, попрощались із відомим режисером, народним артистом України та Росії Романом Віктюком. Його тіло у рідне місто привезли із Москви та поховали на Личаківському кладовищі.

Про це повідомляє ІА Вголос.

Прощались із Романом Віктюком у Першому театрі, що у Львові на вул. Гнатюка. Саме тут він розпочав свою театральну кар'єру. Труну із тілом режисера поклали у центрі сцени. Решту місця зайняли квіти. Поруч із труною Віктюка були його родичі, котрі мешкають у Львові.

На початку прощання усім присутнім увімкнули відео, на якому покійний згадує про своє життя у Львові. Зокрема про помешкання на площі Ринок та наскільки його рідне місто є важливим для нього.

Опісля - представники місцевої влади виступили із прощальним словом. Далі із Віктюком попрощались театрали та рідні.

"Ми якось сиділи на виставі. Тут, у Першому театрі. Я з Романом були на балконі, він взяв собі води. І бачу, як він починає на нижні ряди поливати водою. Запитую, а що ти робиш? А він мені: "Я кроплю тут. Це ж освячена вода. Я її пив, а значить освятив". Він завжди намагався залишатись дитиною", - згадав про Романа Віктюка один із присутніх на прощанні.

Племінниця покійного Катерина Віктюк оригінально попрощалась із своїм рідним. Спершу вона згадала, як дядько їм завжди телефонував та запитував про життя, планував приїхати у Львів. А потім вона стала навколішки та під цитати із спектаклів Віктюка подякувала йому за те, що був присутнім у її житті.


Виносили тіло режисера із театру під пісню Queen "The Show Must Go On". У цей час усі присутні аплодували відомому режисері. Далі Романа Віктюка відспівали у церкві Андрія та поховали на Личаківському кладовищі.

Читайте більше новин про смерть Романа Віктюка за посиланнями: