У п’ятницю, 15 листопада, відбулася зустріч керівника Офісу президента Андрія Богдана та його заступників. Про це повідомляє TheБабель.

Під час зустрічі з колегами та журналістами Богдан розповідав про роботу Кабміну, розведення військ та перемовини з країною-агресором.

Згідно з джерелами, глава Офісу президента не задоволений діями Кабміну і ВРУ. Богдан лаявся так, що його просили підбирати слова.

Політик розчарований у власній фракції, а також скаржився, що його ніхто не любить.

Також він не знає, як переконати Захід, що влада і бізнесмен Ігор Коломойський – не одне і те ж.
Богдан заявив, що ведеться дискусія з МВФ про долю глави правління Райффайзен Банку Аваль Олексія Писарука. САП підозрює, що Писарук, в минулому перший заступник голови НБУ, був замішаний в розкраданні стабілізаційного кредиту НБУ в розмірі 1,2 мільярда гривень.

Також Богдан скаржився на те, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук працює повільно і не завжди продуктивно. Через це між ними виникають суперечки. У нього є розбіжності і з главою СБУ Іваном Бакановим.

Богдан також розповів, що з призначенням глави Київської міської державної адміністрації влада не поспішає, тому що "не впевнена в персоналіях". На питання, чому не влаштовує кандидатура нардепа від "Слуги народу" Олександра Ткаченка і коли буде призначення, по суті чиновник не відповів.

Як писав "Вголос", Богдан насмішив українців особистим листуванням у мережі.