Гучний скандал із розкраданням “оборонки”: Гладковський-молодший подав до суду

Гладковський вважає, що його син став заручником "брудної роботи".
27.02.2019 | 22:32

Син Олега Гладковського Ігор вважає себе заручником “брудних справ”, а тому подав позов про захист честі та гідності проти журналістів проекту “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Про це заявив відсторонений перший заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Олег Гладковський в в ефірі телеканалу ZIK.

Він зокрема зазначив, що після оприлюднення журналістського розслідування щодо розкрадання в оборонному секторі, його син спростував всю інформацію. Гладковський також додав, що він уже подав позов до каналу.

“Його реакція на це була така ж, як і моя, тому що йому невідомо про анонімне джерело, невідомі ті люди, які згадуються, він ніколи не був і не брав участі в тому, про що говориться. Його реакція – більш рішуча, ніж моя. Наскільки я знаю, вже подано позов до каналу щодо честі, гідності. Він буде захищатися”, – повідомив Олег Гладковський.

Відсторонений перший заступник секретаря РНБО стверджує, його син начебто став заручником “брудної роботи і брудних справ цих людей”.

Нагадаємо, у Києві у середу, 27 лютого, націоналісти пікетували ДК “Укроборонпром” через інформацію про махінації з держзакупівлями в оборонному секторі, оприлюднену в журналістському розслідуванні.

Також націоналісти вимагають ліквідувати ДК “Укроборонпром”.

Раніше журналісти з’ясували, що син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор причетний до схем із розкрадання в оборонному комплексі України.

Скандал із розкраданням української “оборонки” також прокоментували в СБУ.