"Коли Україна пережила за останній рік вже дві нафтові змови, то третя змова проти українського народу – “цукрова” - є свідченням більш серйозних проблем у владі”, - на цьому наголошує заступник голови Української народної партії Олекса Гудима, коментуючи нинішню кризу на ринку цукру. Про це повідомляє прес-служба УНП.

Він зазначає, що “мільйони українців не цікавить дискусія між міністрами економіки Сергієм Терьохіним та сільського господарства Олександром БАРАНІВСЬКИМ щодо зростання цін на цукор, їх цікавить відповідь на запитання, чому значно зросли ціни на цукор і коли це зростання припиниться”.

Олекса Гудима висловив здивування: “якщо Сергій Терьохін має рацію і дійсно відбувається змова трейдерів цукру, чому про це мовчать міністри Баранівський, Луценко, голова СБУ Олександр Турчинов, і в першу чергу – чому про це мовчить голова Антимонопольного Комітету Олексій Костусєв.”

На переконання Гудими, “у випадку, якщо змова справді має місце, Президент повинен відправити у відставку голову антимонопольного Комітету Олексія Костусєва, який сьогодні зайнятий не виконанням функції голови Антимонопольного Комітету, а виборами 2006 року”.