Зустріч із виборцями Стрийського району провів в рамках започаткованого Львівською обласною організацією УНП обговорення проекту закону “Про територіальний устрій” народний депутат України, голова Львівської обласної організації Української Народної Партії Олекса Гудима.

У Стрийському “Народному Домі” для обговорення можливої реформи зібралось понад 350 мешканців м. Моршина, м. Стрия та Стрийського району. Олекса Гудима запропоновував замість монологу політика жваву дискусію. За три години зустрічі він відповів на понад 30 запитань з місця та письмових записок. Про це повідомляє прес-служба УНП.

Хоча зустріч присвячувалась можливій адміністративно-територіальній реформі, мешканців Стрия та Моршина (які в разі запровадження реформи втратять статус міст обласного підпорядкування) значно більше турбують спроби деяких політиків змінити статус української мови як єдиної державної та небажання визнати збройну боротьбу УПА національно-визвольним рухом, а серед місцевих проблем – доля недобудованого Меморілу борцям за волю України, на місці якого міська влада дала дозвіл на спорудження автостоянки.

У зустрічі також взяли участь голова фракції УНП у Львівській обласній раді Галина Юрків, голова Стрийської районної ради, голова Стрийської районної організації УНП Орест Курило, голова фракції УНП у Львівській міській раді, голова Львівської міської оргазації УНП, Юрій Кужелюк.