“Якщо демократи не домовляться, то віце-спікером Верховної Ради оберуть Богдана Губського”, - вважає народний депутат України, заступник голови Української народної партії Олекса Гудима, повідомляє deputat.org.ua
Як відомо, на посаду заступника голови Верховної Ради України запропоновано три кандидатури: голову Української народної партії Юрія Костенка, голову УРП “Собор” Анатолія Матвієнка, голову партії “Єдина Україна” Богдана Губського.

Найоптимальнішою кандидатурою, на думку Олекси Гудими є Юрій Костенко. “Саме Ю.Костенко на виборах голови Верховної Ради України у 1998 році отримав підтримку 212 народних депутатів. Саме на плечі лідера УНП Юрія Костенка лягла левова частка відповідальності за успішний перебіг виборчих кампаній як у 2002, так і у 2005 роках. Саме завдяки тому, що він протягом року вів переговорний процес між лідерами демократичної опозиції, перед початком президентської кампанії Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко підписали угоду про створення Коаліції “Сила народу”, - вважає він.

Олекса Гудима сподівається, що фракція “Наша Україна” і БЮТ, як багатолітні партнери УНП у Верховній Раді України, приймуть рішення про підтримку Юрія Костенка на посаду заступника голови Верховної Ради, йдеться у повідомлені.