Відколи Гудиму відлучили від народного депутатства, йому стало зовсім зле. Проводить соціологічні опитування, б’ється головою до бильця ліжка, вимагає скликання позачергового з'їзду партії.

Ще в листопаді минулого року Олександр Гудима оголосив про те, що він індивідуально вступив в єдиний опозиційний блок на чолі із Юлією Тимошенко.

Взагалі-то суб’єктами політичних блоків можуть бути політичні партії, але Гудима на прес-конференції заявив, що наприкінці літа «...написав заяву, яку вручив лідеру об'єднаної опозиції, а за моїми переконаннями, лідером об'єднаної опозиції на сьогодні є Юлія Тимошенко, і мене прийняли індивідуально в єдиний український опозиційний блок, який поки що немає назви. Я не називаю його Блоком Юлії Тимошенко, бо партії, які увійдуть у цей блок оберуть лідера блоку, а потім оберуть опозиційний уряд».

Так Гудима став індивідуальним членом опозиційного блоку без назви. Тимошенко його прийняла. Я б на місці Юлії Тимошенко також погодився з усім, що говорить цей травмований депутатством чоловік. Таким ліпше взагалі не заперечувати. Хочеш – будь індивідуальним членом опозиційного блоку на правах партії, а хочеш – будь Віце-королем Вест-Індії...

А сьогодні Гудима розповів, що він провів внутрішнє партійне опитування. Воно показало, що 56% опитаних підтримують ідею входження партії УНП в єдиний опозиційний блок з БЮТ та НУ у складі БЮТ, а 33% бажали б увійти в єдиний опозиційний блок у складі «Нашої України». 

А хто не вірить його опитуванню, тому Гудима радить провести своє соціологічне опитування із залученням соціологічних служб.

P.S. Перцю Львівщини варто назвати неназваний блок своїм ім'ям - Блок Олекси Гудими, скорочено БОГ.