Політтехнолог Олександр Антонюк вважає цинічним те, що чиновники отримали великі зарплати і премії.

Про це він розповів у коментарі "Вголосу".

"З економічної точки зору очевидно, що таке право чиновники мають, бо по-іншому цього би просто не пропустила бухгалтерія. А з моральної сторони ця ситуація виглядає цинічно. У нас, фактично, таке не регулюється законодавством, тому в результаті ми маємо таку річ. Народні депутати собі зараз вибивають зарплату у сто тисяч гривень, наприклад. Я розумію чиновників, що хочеться мати більше, але не розумію аж такі суми. Можна було б змиритись, якби мова йшла про 50 тисяч гривень, це достатньо для того, щоб більш-менш нормально жити. Але я не можу зрозуміти ті суми, які зараз "гуляють" в Кабміні", - сказав експерт.

"Народ України мусить тепер бачити і розуміти, що це був їхній вибір. Коли було голосування за певні політичні сили, треба було усвідомлювати, що саме ці сили будуть формувати уряд.

У нас проблема в тому, що ми часто апелюємо до боротьби з багатством, а не до боротьби з бідністю. Тому, коли політики і чиновники йдуть до влади, мають бути умови наперед, на яку зарплату він готовий працювати і що він готовий робити. Нормально, коли чиновники отримують високі зарплати, особливо враховуючи стрес на роботі, але не при такій низькій середній заробітній платі у людей", - підсумував він.

Читайте повну версію статті: "Космічні" зарплати чиновників: цинізм чи необхідність?