Про це Володимир Гураль сказав під час брифінгу сьогодні, відповідаючи на питання про те, де він був, коли громадські активісти Львова прийшли в приймальню обласної прокуратури і офіційною заявою вимагали звільнення прокурора, передає кореспондент «Вголосу».

«У останній вівторок мною не здійснювався прийом, бо ніхто у встановленому порядку не записався. У нас визначено у якому порядку має проводитись прийом. Але в позаминулий вівторок, ще за тиждень до цього – всі ці вівторки вівся прийом, у нас відбувалася гаряча розмова. Все відбувалося. Ніхто нікого не боїться», – сказав прокурор Львівщини.

Він додав, що наступного вівторка, 22 квітня, відбудеться прийом громадян у звичному режимі, адже вже записалися люди. За словами Гураля, він вже провів 4 прийоми, де були присутні 30 громадян.

Як писав «Вголос», у вівторок, 8 квітня, активісти прийшли у обласну прокуратуру із вимогою відставки прокурора Володимира Гураля, однак до них вийшов заступника прокурора області.

Крім того, 4 квітня біля прокуратури Львівської області мав зібратись анонсований пікет з метою змусити головного прокурора Львівщини Володимира Гураля піти з посади. Однак на нього прийшли лише кілька активістів.