Група Kazka, яка посіла третє місце в національному відборі на "Євробачення-2019", відмовилася від участі в пісенному конкурсі.

Про це гурт написав на сторінці в Instagram.

"Ми хочемо і мали б за честь представляти Україну на "Євробаченні". Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвідбір. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо 2019 року на" Євробачення", — йдеться в повідомленні.

За словами музикантів, вони готові представити Україну на конкурсі наступного року, якщо їх оберуть.

Хто тепер представлятиме Україну на пісенному конкурсі, поки що не відомо.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах усiм свiтом.

Публикация от KAZKA (@kazka.band)

Нагадаємо, що MARUV запросили на “Євробачення” до Москви.

Як писав "Вголос", Україна може відмовитися від участі в "Євробаченні".