Тіснява, напівтемрява, галас – перші враження від зустрічі в Народному домі с. Бородчиці, що на Жидачівщині. Громада зустріла кандидата в народні депутати від О’єднаної опозиції по округу № 126 Олега Канівця своїми проблемами. Матері, чиї діти змушені добиратися в школу у сусідній населений пункт, бідкалися, що автобус «Школярик» не возить учнів, мовляв немає коштів на солярку. Натомість по суботах без проблем возять весілля. Та найбільше обурення звучало на адресу сільського голови Миколи Нагірняка, осідок якого в с. Жирова, а інші малі села які входять до цієї сільської ради війт оминає своєю увагою. Так, вже втратили лік селяни своїм зверненням з приводу ремонту 2 км дороги.

Депутат сільської ради Ліля Запотічна розповідає, що цей відрізок дороги в надзвичайно жахливому стані, а Жиравська сільрада одна з найбагатших у районі, оскільки на її території знаходиться Західноукраїнська підстанція, яка сплачує чималу компенсацію. «Допоможіть пане Канівець, бо вже не знаємо, що робити. Нас простих селян ніхто не хоче слухати, голова в селі нашому не з’являється, ігнорує всі запити депутатів сільської ради. Вже не знаємо, у які двері стукати», - каже літня жіночка. Порадившись з громадою, кандидат в народні депутати Олег Канівець запропонував алгоритм спільної дії. Визначили певний день і час, щоб разом з громадою піти на прийом до голови Жидачівської РДА Сергія Коваля й будь що відстояти інтереси громади. «Мені імпонують люди, які не сидять склавши руки й чекають манни небесної. Громада села Бородчиці одна з найактивніших і я впевнений, що вони доб’ються свого. А разом ми зможемо подолати бюрократичну машину й змусимо голову сільради виконувати свої обов’язки», - зазначив Олег Канівець. І як у воду дивився. Тільки дізнався Микола Нагірняк, про перебіг подій у с. Бородчиці – він тут як тут. Просив селян нікуди не йти, і особливо не залучати Олега Канівця до вирішення цієї проблеми, мовляв, сам усе залагодить. І справді через кілька днів з’явилася на околиці Бородчиць техніка, яка почала розчищати рови, привозити гравій.

На сьогодні, як розповіла Ліля Запотічна, з’явилася ще одна проблема, виявляється, необхідно отримати дозвіл на ремонтні роботи від організації нафтогазопроводу, який проходить неподалік дороги. «Від усієї громади села, ми хочемо щиро подякувати Олегові Канівцю, адже саме зустріч з ним стала поштовхом до вирішення багаторічної проблеми у нашому селі. Він перший, хто зголосився навіть не маючи повноважень депутата допомогти нам. Хоча питання з дорогою ще не вирішено до кінця та Бородчиці знають, навіть якщо зараз сільський голова не докладе максимум зусиль для завершення ремонту, у нас є до кого звернутися, і тоді ми вже не будемо такими лояльними до пана голови і районної влади», - наголосила Ліля Запотічна.