Під час судового засідання у праві адвокати надавали характеристики на своїх підзахисних.

Адвокат Артема Погосяна повідомив, що його клієнт кілька днів тому намагався вкоротити собі віку перебуваючи в СІЗО - підозрюваний хотів перерізати собі вени.

Крім того, захисники підсудних повторно звернулися до суду з проханням призначити кілька нових експертиз.

Зокрема, у адвокатів виникли сумніви щодо розміру місця підпалу дівчини. Також адвокатів цікавить чи могла Оксана Макар пересуватися самостійно, оскільки судмедексперт, яка робила остаточний висновок, керувалася лише письмовими матеріалами інших лікарів та не мала доступу до матеріалів, які надали згодом лікарі Донецького опікового центру.

Судді пішли до нарадчої кімнати, де будуть вирішувати питання щодо призначення зазначених вище експертиз.

Наступне судове засідання у справі Макар відбудеться у четвер 4 жовтня.

Також відомо, що нещодавно підсудного у справі Євгена Краснощока жорстоко побили співкамерники.

Як писав Вголос, Оксану Макар знайшли 10 березня у Миколаєві неподалік від будмайданчика у важкому стані — тіло дівчини було обвуглено, але вона могла спілкуватися з міліціонерами та лікарями.

Згідно з інформацією прокуратури, три молодих людини зґвалтували Оксану Макар, після чого її намагалися задушити і підпалити. У дівчини обгоріли 55% тіла, але вона вижила. Пізніше лікарі ампутували їй праву руку і ступні ніг.

Нагадаємо, Оксана Макар померла 29 березня ц. р. у Донецькому опіковому центрі, де вона перебувала з 16 березня і перенесла кілька операцій, у тому числі ампутацію руки. Однак отримані травми виявилися несумісними з життям.

Джерело: УНН