«Я б хотів, щоб в нас не тільки затримували, а ще й засуджували, і потім люди відбували відповідний термін покарання. Тому що в нас дуже часто є гучні затримання, а потім насправді включаються дуже серйозні складності.  Так само, як була ситуація, коли був пограбований румунський фотокореспондент, і тих хлопців відпустили. Під заставу, але я цього не розумію», – наголосив мер.

Він додав, що зараз міліція дуже активно працює у місті, аби навести порядок, проте часто в цей процес втручаються побічні фактори. 

«Міліція насправді дуже активно зараз почала працювати. Сьогодні вони мають велике бажання навести порядок, я це бачу. Насправді вони достатньо жорстко і якісно працюють. Але є багато інших чинників, які включаються: адвокати, які дуже активно працюють і вміють аргументацію наводити», – зазначив міський голова. 

Натомість конкретно щодо Олега Політила, якого уже не вперше правоохоронці затримують за хабар, Андрій Садовий запевнив, що цей чоловік більше не працюватиме в органах місцевого самоврядування. 

«Те, що він більше не буде працювати в органах місцевого самоврядування, це однозначно. Інша проблема, що скільки разів ми б не проводили конкурс на цю посаду, ми не можемо знайти туди адекватного працівника. А хто сьогодні піде працювати в міську раду на тисячу гривень», – наголосив мер. 

Нагадаємо, вчора правоохоронці поширили інформацію, що працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю за отримання 3 тисяч гривень хабара затримали виконуючого обов’язки керівника муніципальної дружини Львова.  

Політила вже затримували за хабар у вересні 2010 р.