Міністерство цифрової трансформації спільно з міжнародними організаціями оголосили про старт Національного конкурсу ІТ проєктів #HackCorona in Ukraine, що здатні допомогти людям та бізнесу в Україні протистояти пандемії COVID-19.

Лише за першу добу онлайн-челенджу українцями надіслано 138 ідей, інформує Міністерство цифрової трансформації.

«Кількість проєктів, які ми отримали у перший день, доводить, що українці готові об’єднуватися у цей непростий для всіх період та шукати необхідні рішення. Долучайтеся до боротьби із поширенням коронавірусу, Україна потребує ще більше інноваційних ідей!» – наголошує Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Учасники можуть подати проєкти за такими напрямами:

Електронні сервіси задля протидії поширенню епідемії COVID-19: комунікація з хворими, відстежування поширення вірусу чи нові медичні рішення.

Соціальні, освітні, адміністративні та інші публічні електронні послуги для громадян, які в умовах карантину особливо важливі.

Новітні ідеї для дистанційного розвитку цифрового соціального підприємництва.

Сервіси для підтримки та забезпечення життєдіяльності вразливих груп населення в умовах карантину.

Взяти участь та подати ідею можна за посиланням: https://hack-corona.gov.ua/

Заявки приймаються до 6 квітня, а вже 9 квітня члени журі оголосять переможців.

Найкращі ідеї будуть реалізовані або ж отримають фінансування на розвиток проєкту. Призовий фонд конкурсу складає 4 млн грн. Також на переможців очікує менторська підтримка під час реалізації проєкту.

Проєкти мають демонструвати справжній соціальний ефект для громадян чи бізнесу, відповідно до цілей конкурсу. Команда має чітко розуміти цільову аудиторію та сферу впливу, демонструвати конкретні можливості для розвитку та масштабування на всю країну.

Як відомо, найкращі ідеї отримають фінансування на реалізацію за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги.