Прес-служба КМУ поширила вітання прем’єра:

«Шановні освітяни!

Від імені Уряду та від себе особисто сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Висловлюю сердечну вдячність за Вашу невтомну працю, талант і покликання сіяти мудрість і знання, передаючи молоді неоціненний скарб духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і майбутнє своєї країни.

Ваша праця є запорукою морального та інтелектуального зростання підростаючого покоління, саме Ви дбайливим і трепетним ставленням до вразливих дитячих характерів загартовуєте в них справжню особистість.

Хай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями.

Спільними зусиллями ми повною мірою реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, творчої наснаги, нових звершень заради рідного краю та незалежної України!».

День працівників освіти  або День учителя — професійне свято працівників освіти України. Відзначається щорічно у першу неділю жовтня.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників освіти України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 року № 513/94.