Про це Пєсков заявив в інтерв'ю програмі «Підсумки тижня» на НТВ, пише РІА Новости.

«Це (обвинувачення – ред.) – небачене хамство. Ніхто ніколи не зустрічався з ситуацією, коли звинувачують країну в чомусь, що навіть не можуть сформулювати і не намагаються формулювати», – зазначив він.

Пєсков додав: «Ми констатуємо, що це безпрецедентні абсолютно – що межують, напевно, з бандитизмом, міжнародні справи».

«Що за цим стоїть? Внутрішні проблеми Британії, або її проблеми взаємин з союзниками, або ще щось? Це, швидше за все, не наша справа. Наша справа – як впоратися з цією провокацією», – заявив прес-секретар Путіна.

Пєсков додав, що Путін сформулював свою позицію: «Він сказав, що ми займаємося нашими внутрішніми справами у першу чергу, а ця подія сталася у вас, і ви спочатку маєте розібратися, а потім вже про щось говорити».

Як писав «Вголос», прем'єр-міністр Великої Британії оголосила про висилку 23 російських дипломатів через отруєння Сергія Скрипаля.

Нагадаємо, 4 березня російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка були виявлені без свідомості на лавці у торговому центрі The Maltings у Солсбері.

Скрипаль з донькою досі в реанімації в критичному стані. За попередніми даними, вони зазнали вливу отруйної речовини нервово-паралітичної дії.

Влада Великої Британії підозрює, що до отруєння причетний Кремль і вже пригрозила РФ частковим бойкотом ЧС-2018 з футболу. ЗМІ ж заговорили про плани Лондону запровадити нові антиросійські санкції.

Сергій Скрипаль – колишній полковник Головного розвідувального управління РФ. У 2006 році був засуджений на 13 років позбавлення волі за шпигунство на користь Великої Британії. Він зізнався, що був завербований британськими спецслужбами в 1995 році. За інформацією російського слідства, Скрипалю заплатили понад $100 тис. за інформацію про працівників і агентів ГРУ, які діяли в країнах Європи.

У 2010 році був помилуваний у межах операції з обміну громадян Росії, засуджених в Росії за шпигунство на користь США і Великої Британії, на агентів російських спецслужб, затриманих в США в червні 2010 року.

Після Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії.