Активісти звинувачують чиновників Львівської мерії у хуліганстві.

Відповідне повідомлення та відеозапис опубліковані на сторінці ГО “Розвиток громади” у “Фейсбуці”.

“Член містобудівної ради, приватний архітектор Володимир Лаврін, який водночас, попри конфлікт інтересів, є розробником детального плану території в районі стадіону «Прогрес» на вул. Жовківській, через «прикру ситуацію» подав на громадські слухання «неготовий матеріал».

Після чисельних зауважень мешканки району Галини Мельник і вимоги винести правдивий детальний план на повторні громадські слухання проявляв відкриту агресію і хамство. На зауваження представників громадськості, застосовуючи нецензурну лексику, вдався до фізичної сили.

Головний архітектор міста Львова Юліан Чаплінський, який вважає “нижчим від свого достоїнства” подавати в суд на мешканку району за “8-разовий наклеп”, порадив Лавріну написати заяву на громадськість у Нацполіцію.

Представник ГО «Розвиток громади» Володимир Беньо у відповідь вимагає розпуску містобудівної ради за порушення норм моралі і етики”, – йдеться у повідомленні.

Зважаючи на відеодоказ, активісти звертаються до правоохоронних органів щодо хуліганства члена містобудівної ради.

Хамство мера продовжують його підлеглі і прихвосні!

Це відео може стати доказом у справі проти львів’ян, яких називають «жуліками» їх зауваження «маразмом» «як папугай», а до захисників застосовують фізичну силу.Член містобудівної ради, приватний архітектор В.Лаврін, який водночас, попри конфлікт інтересів, є розробником детального плану території в районі стадіону «Прогрес» на вул.Жовківській через «прикру ситуацію» подав на громадські слухання «неготовий матеріал». Після чисельних зауважень мешканки району Галини Мельник і вимоги винести правдивий детальний план на повторні громадські слухання, проявляв відкриту агресію і хамство. На зауваження представників громадськості, застосовуючи нецензурну лексику, вдався до фізичної сили. Головний архітектор міста Львова Юліан Чаплінський, який вважає "нищим свого достоїнства" подавати в суд на мешканку району за «8-разовий наклеп», порадив В.Лавріну написати заяву на громадськість в Нацполіцію. Представник ГО «Розвиток Громади» Володимир Беньо у відповідь вимагає розпуску містобудівної ради за порушення норм моралі і етики. Водночас, зважаючи на відео-доказ, ми звертаємося до правоохоронних органів щодо хуліганства члена містобудівної ради!

Опубліковано ГО "Розвиток Громади" Вівторок, 10 вересня 2019 р.