У Сполучених Штатах Америки зараз почали активно обговорювати книгу молодшого сина президента Джо Байдена - Хантера. Так, автобіографічна книга має назву "Прекрасні речі" (Beautiful Things). Вона виходить 6 квітня.

Про це повідомляють "Українські новини".

Відомо, що її видавцем є Gallery Books, дочірнє видавництво Simon & Schuster.

Син Байдена пояснив, що назва книги це слова, якими вони втішали один одного з братом Бо, коли дізналися про його онкологію. Не зважаючи на все це, брати стверджували, що в житті є багато чого прекрасного.

У книзі Хантер розповів про те, як боровся зі згубними звичками, як вони з братом протистояли Володимиру Путіну, працюючи в Раді директорів української газодобувної компанії Burisma, а також про запуск проти компанії війни компроматів.

"Я переконаний, що розвиток в Україні таких газодобувних бізнесів як Burisma Group, став бар'єром для зазіхань Росії на суверенітет України. Росія намагалася атакувати Burisma саме через газ", - зазначив Хантер Байден.

Варто зазначити, що перед виходом книги, син глави США в інтерв'ю зазначив, що не вважає помилкою входження до Ради директорів Burisma.

"Я не вважаю помилкою свою роботу в Burisma Group. Помилка лише в недооцінці того, як це може бути використано проти мене", - сказав Хантер Байден.

Також політик додав, що наразі ніхто не довів, що дії його та його брата не були протизаконними.

"Я знав одне - Burisma протистояла прямим інтересам найнебезпечнішої людини у світі", - уточнив він.

Читайте більше новин за посиланням: