Зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд нового смартфона, напевно, не здивував нікого. Корпус нагадує трохи витягнуту версію iPhone 4/4S. Задня кришка виконана з двох матеріалів. Посередині вона алюмінієва, зверху і знизу – вставки зі скла.

Зменшений док-конектор, динамік, мікрофон і роз'єм для навушників знаходяться в нижній частині девайса. Телефон став відчутно тоншим – на 18%, його товщина – 7.6мм. Девайс «схуд» на цілих 20%, вага складає всього 112 грам.

 Дисплей

Найголовніше – він став довшим. Діагональ дисплея складає 4 дюйма при роздільній здатності 1136х640 точок, щільність яких збереглася на рівні попереднього Retina-екрану. Насиченість кольорів суттєво зросла - на 44%. Він виготовлений за новою технологією: тач-сенсор інтегрований прямо в дисплей. Всі фото, ігри, тексти та додатки стали ще більш яскравими і живими.

В Apple так охарактеризували новий екран в iPhone: «Він не просто став більше, він залишився правильним».

Передача даних

iPhone 5 все-таки отримав підтримку LTE. Швидкість передачі даних - до 100 Мбіт/сек. Підтримка стандартів HSPA, HSPA +, DC-HSDPA. Скрін-шот 2012 09 13 на 7.17.48 вечора Apple представила iPhone 5

Процесор

Серцем нового iPhone став процесор A6. Обробка даних і графіки тепер в цілих два рази швидше. Що в парі з шикарним дисплеєм робить iPhone відмінним ігровим пристроєм. Ніякої більш детальної інформації на даний момент оголошено не було.

Lightning

C 2003 року компанії Apple не міняла конектор на своїх портативних пристроях. Тепер же iPhone 5 (як і нові iPod) обзавівся роз'ємом з 8 контактами, який носить назву Lightning. За аналогією з MagSafe для MacBook. Тепер не має значення, якою стороною ви приєднайте зарядний пристрій. Для користувачів буде доступний перехідник, за допомогою якого можна буде підключати свої старі аксесуари.

Батарея

Батарея в новому пристрої стала більш ємна: 8 годин розмов, 40 годин відтворення музики, 10 годин відео, 8:00 LTE серфінгу.

Камера

Камера iPhone 5 тепер ще якісніша. Вона оснащена тією ж 8 мегапіксельною матрицею, але має поліпшену оптику з використанням сапфіра. Фотографії тепер обробляються на 40% швидше. Була додана нова функція – панорама. Вона дозволяє робити знімки одним рухом на 240 градусів з роздільною здатністю в 28 мегапікселів.

Формат зйомки відео залишився той самий - 1080р, покращилися якість і стабілізація зйомки. Знімки можна робити під час запису відео.

Джерело: ukrainianiphone.com