Про це сповістив адвокат Дронова Сергій Перепелиця, передає УП.

«За моїм клієнтом стежили невідомі, коли він лежав у 4-ій лікарні невідкладної швидкої допомоги. Кожного дня то дві, то чотири особи – вони змінювалися – вони не представлялися, вони чергували на поверсі і біля палати. Це навіть на відео знято, коли до нас приїжджали знімати передачу», - заявив Перепелиця. 

Повідомляють, що журналісти в момент зйомки зафіксували невідомих людей, які чергували під палатою Дронова. Чоловік запевнив, що нібито прийшов до дочки, але чомусь сидів в іншому кінці коридору біля палати Дронова. Адвокат додав, що ці люди не були правоохоронцями.

«Ці люди були не у формі. Я просив їх представитися, але вони не представлялись. Вони сиділи у коридорі і через певні проміжки часу заглядали до палати. Навіть якось, коли я прийшов до мого клієнта і ми вийшли на вулицю подихати, то вони пішли за нами.

Коли ми звернулися до поліції, чи відбуваються якісь заходи безпеки щодо мого клієнта, чи відряджалися якісь співробітники, то вони сказали, ні жодних заходів безпеки до Дронова не застосовується», - розповів Перепелиця.

За його словами, за Дроновим так стежили 6 днів, доки його не перевели в іншу лікарню.

Перепелиця розповів, що Дронова двічі допитали як свідка.

«Учора йому повідомили про підозру. Це для нас було певним шоком. Тепер ми маємо ознайомитись з підозрою – що нам інкримінують і з яких підстав, і тому ми просили час вивчити документи, щоб потім озвучувати нашу позицію. Зараз чекаємо рішення суду про обрання запобіжного заходу», - запевнив Перепелиця. 

Адвокат підкреслює, що Дронов хоче бути присутній на цьому засіданні, хоча дійсно потребує лікування:

«Ми не хочемо, щоб наша хвороба була використана проти нас. Якщо ми не з'явимося в суді можуть сказати, що ми переховуємося, але ми цього не маємо на меті».

Захисник розповів, що прокуратура проситиме «найсуворішого» запобіжного заходу, але він і його клієнт очікують на «справедливе рішення».

Перепелиця підкреслив, що Дронов уже продемонстрував, що не має наміру ухилятися від слідства.

«Скільки часу минуло з часу ДТП, чи втік мій клієнт? Чи переховується? Він співпрацює зі слідством, він не може впливати на свідків – чи є якась заява від свідків, що він їм погрожує, чи якось впливає – такого немає», - підсумував Перепелиця.

Нагадаємо, 6 листопада правоохоронці повідомили про підозру водієві позашляховика Volkswagen Touareg Геннадію Дронову, який є одним з учасників ДТП в Харкові, що спричинила загибель 6 і госпіталізацію 5 пішоходів.

Перепелиця уточнив, що Дронову інкримінують 3 порушення правил дорожнього руху, одне з яких – проїзд на мигаючий жовтий сигнал світлофора.  

Увечері 18 жовтня в Харкові автомобіль Lexus, який їхав на червоне світло і від зіткнення з Volkswagen Touareg вилетів на тротуар та перекинувся. 

За кермом Lexus перебувала 20-річна жінка, донька харківського бізнесмена Олена Зайцева. Її уже тричі штрафували за проїзд на червоне світло і перевищення швидкості.

Аналіз показав присутність у сечі Зайцевої опіатів у момент скоєння ДТП.

20 жовтня суд ухвалив рішення арештувати Зайцеву на два місяці без права внесення застави.

Пізніше в поліції повідомили, що статус водія Volkswagen Touareg, який проходить як свідок, може бути змінений.