У мережі з’явився перший тизер-трейлер серіалу «Новий папа», що є продовженням 10-серійної стрічки «Молодий папа». Достеменно невідомо, чи це – другий сезон попереднього серіалу з Джудом Лоу в головній ролі чи окремий проєкт італійського режисера Паоло Соррентіно.

Відео опублікував на YouTube канал HBO.

Перший тизер не може потішити глядачів численними кадрами з майбутнього сезону. Утім, шанувальники актора Джуда Лоу точно не залишились розчарованими. У відеоролику він йде по пляжу в білосніжних плавках повз ряди напівоголених красунь у купальниках, які завмирають у захопленні та мліють. Паралельно коридорами Ватикану проходить новий папа, головну роль якого в новому сезоні зіграв Джон Малкович.

За сюжетом кінця першого сезону головний понтифік Пій ХІІІ (Джуд Лоу) падає в кому, і кардиналам нічого іншого не залишається, як обрати нового Папу Римського.

Як повідомляється, новий сезон «Молодого папи» буде мати на одну серію менше – дев’ять.

Також у другому сезоні серіалу Паоло Соррентіно зіграють Шерон Стоун і Мерилін Менсон.

Зазначимо, на Венеціанському фестивалі (28 серпня – 7 вересня) відбудеться прем’єра перших двох серій «Нового папи».

Нагадаємо, у мережу виклали трейлер до нового фільму в епопеї «Зоряні війни» – дев’ятого епізоду під назвою «Зоряні війни: Сходження Скайвокера». Менш ніж за добу тизер набрав понад 11 мільйонів переглядів.