Голова Львівської обласної організації партії Християнсько-Демократичний Союз, народний депутат України Антон Ружицький звернувся з депутатським зверненням до голови Львівської обласної державної адміністрації Петра Олійника із депутатським зверненням про надання інформації щодо висвітлення у 2004 році у засобах масової інформації діяльності Львівської обласної держаної адміністрації. Повідомила прес-служба ЛОО ХДС.

У депутатському зверненні, зокрема, йдеться:

"Відповідно до обласного бюджету на 2004 рік було виділено 110 тисяч гривень для висвітлення діяльності Львівських обласної ради та обласної державної адміністрації на телебаченні та у періодичних виданнях. За інформацією багатьох журналістів та громадян в період кампанії із виборів Президента України певна частина зазначених коштів скеровувалась керівництвом Львівської обласної державної адміністрації на публікацію агітаційних матеріалів у підтримку кандидата на посаду Президента України В. Януковича. У разі підтвердження таких фактів можна стверджувати про нецільове використання бюджетних коштів та зловживання владою.

Виходячи із викладеного вище звертаюсь до Вас із проханням подати наступну інформацію та дати офіційне роз’яснення з наступних питань:
1. Дані про використання коштів обласного бюджету на висвітлення у 2004 році у засобах масової інформації діяльності Львівської обласної держаної адміністрації;
2. Перелік усіх оплачених у 2004 році Львівською обласною державною адміністрацією публікацій у друкованих та електронних засобах масової інформації (з вказуванням дати публікації (виходу телерадіопередачі), назви видання та суми оплати)".

Відповідно до Закону України "Про статус народного депутата України" обласна адміністрація має надати відповідь протягом 15 днів із дня надходження депутатського звернення. Щодо наданням інформації про витрачання коштів на розміщення обласною адміністрацією матеріалів у ЗМІ, голова ЛОО ХДС повинен отримати відповідь завтра, 15 липня.