Президія Львівської обласної організації Християнсько-Демократичного Союзу вирішила активніше захистити право громадян на навчання власних дітей засадам християнської етики та моралі.

ХДС розпочала збір підписів під зверненням до Президента України Віктора Ющенка про неприпустимість ліквідації в школах України навчального курсу "Християнська етика". За перших кілька днів акції під цим зверненням до Глави держави підписалось п’ять з половиною тисяч мешканців Львова та області.

Сьогодні, 9 червня, з 16.00 до 18.00 год. біля пам’ятника Тарасу Шевченку молодіжка ХДС продовжуватиме збір підписів та агітаційну акцію за збереження "Християнської етики" в школах України, повідомляє прес-служба ХДС.

Крім цього, з відповідним листом ХДС звернувся і до Голови Львівської обласної ради М.Сендака з вимогою розглянути питання можливої заборони викладання "Християнської етики" на черговому пленарному засіданні сесії Львівської обласної ради. Дане питання включене у порядок денний чергової сесії, яка має відбутись 14 червня 2005 року.