2-3 липня у Львові відбудуться велосипедні змагання для дітей та дорослих. Для багатьох це буде добра нагода гарно провести вихідні дні та урізноманітнити шкільні канікули. Головним організатором та ідейним натхненником цих змагань є Карпатський лещетарський клуб, а співорганізатором виступив Християнсько-Демократичний Союз Молоді Львівщини. Метою змагань є плекання товариського способу життя, зацікавлення різних поколінь активним відпочинком, зокрема заохочення до катання на велосипедах, повідомляє прес-служба ЛОО ХДС.

У суботу, 2 липня, змагання проходитимуть у парку культури ім. Богдана Хмельницького. З 11.00 до 12.00 год. буде проводитись реєстрація учасників. Опісля відбудуться самі змагання у категоріях фігурного водіння та тріалу (водіння та подолання перешкод на одному колесі).

У неділю, 3 липня, продовження змагань відбуватиметься у парку, що на вул. Любінській. Тут для хлопців буде можливість позмагатись у стрибках з трампліну.

Змагання будуть проходити у двох вікових категоріях: до 1991 року народження та старші 1991 року народження. Усі переможці та наймолодший учасник змагань отримають призи. Планується, що усі азартні велосипедисти отримають пам’ятні відзнаки перших щорічних велосипедних змагань для дітей та дорослих.