Львівська обласна організація ХДС засуджує провокації проти членів партії вже здійснені у Харкові і ті, що плануються у Львові. Про це йдеться у заяві, розповсюдженій прес-службою ЛОО ХДС.
Подаємо заяву повнотекстово:
„Вчора, 20 жовтня, здійснено брутальну провокацію проти довіреної особи кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка по 179 виборчому округу, голови Харківської обласної організації ХДС – Юрія Потикуна.
Вранці автомобіль Ю.Потикуна (на якому він їхав від свого дому і який завжди стоїть припаркованим на ніч біля під’їзду, де мешкає лідер харківських християнських демократів) було зупинено та блоковано представниками ДАІ. Автомобіль було обшукано і сапери, які „випадково” опинилися у цьому місці поряд з представниками ДАІ, почали відчиняти багажник авто. При цьому самого Ю.Потикуна було відведено від автомобіля на відстань приблизно 200 м і він не мав можливості спостерігати за діями міліціонерів. Внаслідок обшуку в багажнику автомобіля було знайдено вибуховий пристрій (нібито мінометна міна), годинниковий механізм якого одразу було знешкоджено правоохоронцями неподалік на тротуарі. Тобто, речовий доказ був знищений навмисно. Якби Потикун дійсно був причетний до перевезення міни, то на ній би залишились відбитки пальців.
Львівські християнські демократи розцінюють згаданий інцидент як брутальну провокацію антинародного режиму, який сьогодні при владі в Україні. Кримінальні особи, які поки що керують країною, не зупиняються ні перед чим. Корумпована та по суті бандитська влада нагнітає атмосферу страху та напруження у суспільстві, створюючи умови для зриву виборів та початку репресій проти лідерів опозиції. Хід президентської кампанії яскраво засвідчує – адміністративний ресурс, фальсифікації та погрози вже не спрацьовують. Віктор Ющенко впевнено йде до перемоги. „Силовий” репресивний сценарій – це єдиний порятунок для кримінального режиму. Саме тому шляхом провокацій створюється основа для такого розвитку подій та алібі для режиму в очах української та міжнародної спільноти.
Такі дії влади є символом її слабкості та політичного банкрутства. Втративши вплив на настрої народних мас, режим звертається до „останнього аргументу королів” – гармат. Це означає, що влада, яка розповсюджує через підконтрольні ЗМІ фальшиві рейтинги кандидатів насправді знає справжню картину та розуміє – прийшов час відповідати за свої злочини! Жодні, навіть найцинічніші, провокації не врятують приречений кримінальний режим!
За інформацією з достовірних джерел представники кримінально-олігархічних кланів готують провокації і проти обласної організації ХДС у Львові. Планується розповсюдження тенденційних та брехливих матеріалів про керівництво партії. ЛОО ХДС заявляє, що тисячі членів партії на Львівщині, їх сім’ї та рідні, наші друзі готові адекватно відреагувати на провокації антиукраїнських та антидемократичних сил. Для порятунку демократії, свободи слова і людини партія готова закликати виборців до масових публічних виявів протесту. Диктатура - не пройде!”