18 червня 2005 року, в суботу, у м. Берестечко (Рівненська область) відбудеться засідання Головної Ради партії Християнсько-Демократичний Союз. На засідання Головної Ради запрошені усі члени ХДС, які працюють на керівних посадах в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

Під час засідання Головної Ради ХДС передбачено проведення дискусії щодо сьогоднішньої суспільно-політичної ситуації в Україні, перспектив участі партії в майбутніх парламентських виборах.

У засіданні Головної Ради партії ХДС братимуть участь 15 членів ХДС з Львівської області, які нині працюють в органах влади Львівської області (голова РДА, начальники та заступники начальників обласних управлінь та відділів).

"Більшість членів ХДС сьогодні висловлюється за самостійну участь у виборах 2006 року. Партія займає нині чітку, визначену і зрозумілу для людей ідеологічну нішу. ХДС підтримувало на президентських виборах Віктора Ющенка. Ми і надалі підтримуватимемо усі конструктивні дії і рішення Глави держави. Але ми будемо давати чітку і принципову оцінку тим рішенням, особливо кадровим (в т.ч. і на місцях), які компрометують українську національну ідею", - зазначив заступник голови ЛОО ХДС з політико-правових питань Андрій Болкун.