Тепер у хлопчика цілком нормальні руки, і він, за словами лікарів і батьків, зможе навіть займатися будь-яким видом спорту, пишуть Аspekty.net.

Першу операцію провели у серпні 2016 року – хірурги з Valley Children's Hospital видалили два зайвих пальця на лівій руці хлопчика. Коли він відновився після цієї операції, батьки знову привели його в клініку, тоді хірурги під час другої операції з'єднали два його великі пальці в один. За словами лікарів, ці два пальця повинні були спочатку бути одним пальцем, проте при ембріональному розвитку щось пішло не так, тому пальці хлопчика розвинулися неправильно.

«Деякі люди запитують – хіба мати два великих пальця не краще, ніж один? Хіба зайвий палець не допомагатиме грати в бейсбол? Насправді відповідь – ні. Правда в тому, що два великих пальця будуть заважати один одному «працювати», – зазначив доктор Мімі Чао.

Минулого роre в цій клініці оперували 195 дітей, що народилися з зайвими пальцями. Вважається, що з такою проблемою народжується приблизно один з 1000 дітей у світі. Однак, велика рідкість, коли в одній родині народжується кілька таких дітей. Цікаво, що у Кірі 4 братів і сестер із зайвими пальцями, проте їх, на відміну від Кірі, що не оперували.

«Вголос»