В останньому матчі регулярного чемпіонату «Леви» вчетверте у сезоні обіграли київську команду, щоправда цього разу лише у серії булітів. «Компаньйон-Нафтогаз» для для львів’ян у цьому сезоні став зручним суперником, однак обійти його в турнірній таблиці і продовжити боротьбу за медалі підопічні Владислава Єршова не змогли. П’яте місце «Левів» не гарантує п’єдесталу в майбутньому, натомість у киян шанси на медалі ще є – вони за підсумками регулярного чемпіонату фінішували четвертими. Матчі плей-оф за 1-4 місце будуть точно, а от чи пройде плей-оф серед команд, які посіли 5-8 місця, наразі невідомо. Це обіцяють вирішити 28 лютого, коли відбудеться засідання керівників ПХЛ.

Представники клубів не приховують того, що грати за 5-8 місце немає жодного сенсу і це безглузда трата грошей. Приблизно саме так і недавно сказали у своїх інтерв’ю гравець «Левів» Степан Пономарьов та головний тренер команди Владислав Єршов.

«Скажу зі свого досвіду - це безглузда витрата грошей, - каже в інтерв’ю Степан Пономарьов. - За нижні місця грати безглуздо. Навіщо це бідній Вінниці, яка мучиться весь сезон? Або «БіломуБарсу», у якого теж не все добре? Я думаю, що і в Харкові, якщо вони планують залишати на наступний рік команду, не особливо хочуть витрачати кошти на цю серію. Я не бачу в плей-офф за 5-8 місця ніякого сенсу, а явже 27 років в хокеї, і повірте - це просто гра без стимулу, гра ні за що. Чесно, мені теж не хочеться грати. Я не бачу ніякого стимулу для себе», - підсумував гравець «Левів».

За достовірною інформацією інші клуби, окрім галичан, також не горять бажанням витрачати гроші і невідомо за що боротися. Відсутність мотивації та стимулу говорить про те, що матч «Левів» 25 лютого у Новояворівську може ввійти в історію клубу як останній поєдинок дебютного для команди сезону.

На початку сезону в ПХЛ планували, що усі вісім команд по завершенні регулярного чемпіонату гратимуть у плей-оф. Утім, по ходу чемпіонату усе змінили – в плей-оф гратиме перші чотири команди, а інші команди, які посіли 5-8 місце, гратимуть плей-оф між собою за ці ж місця. Ця зміна була б логічною, оскільки команда, яка могла б програти усі без винятку матчі в регулярному чемпіонаті, зберігала б за собою шанси стати чемпіоном України.

28 лютого стане відомо чи побачмо ми улюблених «Левів» на майданчику в історичному сезоні для команди. Останнім часом команда набрала непоганий хід, тому хотілося, щоб хокеїсти і надалі радували своїми перемогами. Більше порадувало б те, коли б команда завершила чемпіонат на четвертмоу місці. Утім. п'яте місце у цьому сезоні провальним назвати язик не повернеться.