Ситуація, що останніми днями склалася у хокейному клубі «Леви», тішити не може. Через неповну виплату зарплат гравці не вийшли на домашній матч проти «Донбасу-2» і покинули команду. Що цікаво, команда «Донбас-2» на гру приїхала, однак заплановані матчі так і не відбулися. Що чекає «Левів» за незіграні матчі і приїзд суперника, можна лише здогадуватися. У кращому випадку виплата грошей супернику за дорогу і перегравання цих матчів. Звісно, можуть бути й інші варіанти, однак точно можна сказати, що нічого приємного очікувати не доведеться.

Гравці і тренерський штаб команди написали офіційного листа виданню isport.ua, в якому розповіли правдиві причини бойкоту матчу з «Донбасом-2». Пропонуємо його Вашій увазі:

«Гравці, тренери та всі працівники хокейного клубу «Леви» 25-го грудня покинули розташування команди. Сталося це через невиконання керівництвом команди своїх обов'язків щодо виплати заробітної плати. Таким чином, на матч 26 грудня проти донецького Донбас-2 команда не вийде.

Була дата 25 грудня 2012 року, до якої керівництво клубу повинно було виплатити усю заборгованість по заробітній платі усім співробітникам клубу. А саме: липнева зарплата (яка була видана далеко не всім гравцям, тренерам та адміністрації), жовтнева зарплата адміністрації клубу (яка була урізана на 50-70%), премія за жовтень гравцям, тренерам, адміністрації, премія за листопад гравцям, тренерам, адміністрації, заробітна плата за листопад (частина цієї зарплати було виплачено 25-го грудня), заробітна плата за грудень гравцям, тренерам та адміністрації. Цього зроблено не було. З цієї причини гравці, тренери і працівники клубу покинули розташування ХК «Леви».

За інформацією Вголосу, гравці хоч і пішли на вимушені канікули, однак повинні повернутися в розташування команди після нового року, 3 січня. Чи повернуться усі, і зокрема новий головний тренер Олександр Руммо, наразі невідомо. Щодо Руммо, то за неофіційною інформацією, після побаченого у клубі він не бажає повертатися до України. Можливий варіант, що команда продовжить участь у чемпіонаті ПХЛ під керівництвом іншого тренера. Відповідно, під керівництвом Руммо може не відбутися жодного офіційного матчу.

Щодо гравців, то вони дадуть ще шанс керівництву клубу, аби усе залагодити і продовжити чемпіонат. Ймовірно, що гравці «Левів» 8 січня вийдуть на матч проти харківського «Динамо» і до 15 січня очікуватимуть погашення усіх боргів перед командою.

Як розвиватиметься ситуація далі, цікавить, мабуть, найбільше. Зважаючи на місце «Левів» в турнірній таблиці і ситуацію, що склалася в команді, про медалі, говорити, мабуть, безпідставно. Чимало фахівців схиляються до думки, що «Леви» якщо і продовжать чемпіонат, то у послабленому складі. Є думка, що деякі гравці команди, незважаючи на обіцянки керівництва, таки покинуть команду. Є варіант, що «Леви» дограють чемпіонат і молодими хокеїстами. Найбільше б не хотілося, щоб після нового року з’явилася сумна інформація, що такий клуб як «Леви» зникає з хокейної карти України.

Як би там не було, бажаємо гравцям, тренерському штабу «Левів» та керівництву команди знайти спільну мову,  вихід з цієї ситуації і надалі своєю спільною роботою тішити тих, що любить найшвидшу гру у світі.