Про це йдеться у зверненні батьків дітей, які через відміну літака провели добу у варшавському аеропорту, до Міністерства закордонних справ України, керівництва авіакомпанії LOT та Уповноваженого з прав дитини Юрія Павленка.

Як вказано у зверненні, Владислава Кривуна госпіталізували у медичний заклад Львова із діагнозом запалення легень. Мама хлопчика каже, що від учора він вже пройшов курс антибіотиків та отримав чотири крапельниці.

Батьки пишуть, що в межах варшавського аеропорту група дітей перебувала 23 години без належного харчування та умов для сну та гігієни. Діти ночували на підлозі, що призвело до госпіталізації одного з них, а інших учнів до «тривалого емоційного та фізичного відновлення».

Батьки скаржаться, що на неодноразове звернення керівників групи в інформацій службу авіакомпанії LOT, яка знаходилась на другому поверсі приміщення аеропорту м.Варшава, групу впродовж тривалого часу не інформували про забезпечення її вильоту до Львова.

Крім того, у п’ятницю та суботу не було інтернет-зв‘язку в приміщенні, де знаходились діти, а в суботу вже був відсутній і телефонних зв'язок.

Як писав Вголос, чотирнадцять львівських школярів добу провели в залі очікування польського аеропорту через затримку рейсу.