Подібне захворювання називається гіпертемізія й діагностовано лише у 20 людей у світі. Суперпам'ять з'явилася у хлопця у віці 11 років.

«Це не те, що я виявив буквально за один вечір. Але коли мені було 14, я зрозумів, що пам'ятаю речі, які сталися кілька років тому», розповів він британському таблоїду The Daily

Mail. Хейман пам'ятає не тільки події, але й у що був одягнений, що їв і яку музику слухав у будь-який день за останні десять років.

Наприклад, коли йому задали випадкову дату 1 жовтня 2006 року, він згадав, що це була неділя, було хмарно, він слухав пісню групи «The Killers», в той день він запросив дівчину на побачення, але вона відмовила.

Також Хейман пам'ятає, що він був одягнений у блакитну футболку, і що за кілька днів до цього в його будинку відключали електроенергію.

Тільки у 20 людей у світі діагностована гіпертемізія, і Хейман єдиний з таким діагнозом у Великобританії. У нормі спогади зберігаються в довгостроковій пам'яті у правій лобовій частині головного мозку.

Але у Хеймана задіяна також ліва лобова частина мозку, яка зазвичай відповідає за мову, і потилична частина мозку, яка зберігає візуальні спогади. На жаль, така унікальна пам'ять зберігає в основному тільки спогади про самого себе. Хейман стверджує, що на іспитах в університеті вона не дуже йому допомагає. повідомляє британський таблоїд The Daily Mail.

Джерело: ТСН