Степан Хмара на пленарному засіданні сесії ВР 24 червня висловила незадоволення станом боротьби з корупцією на Україні. Він заявив, що “помаранчева революція, виражаючи волю українського суспільства, поставила завдання перед новою владою - покласти край епідемії корупції, організованій злочинності та покарати, в першу чергу, організаторів фальсифікацій виборів Президента і порушення законності. На жаль, правоохоронні органи чомусь, будемо сподіватися - поки що, обходять головних фігурантів цих ганебних дій.”

Також Степан Хмара повідомив, що він звернувся з депутатським запитом до Генерального прокурора України і голови Служби безпеки України, з того приводу, що досі не притягнуто до відповідальності колишнього голову ЦВК Ківалова.

“Хочу звернути увагу правоохоронних органів на деякі факти шахрайсько-корупційних дій Ківалова і його поплічників. Ківаловські організації з сумнівною діяльністю "Віват Феміда" та Міжнародний гуманітарний університет, де Ківалов значиться президентом, отримавши в оренду приміщення на вулиці Хрещатик,24 за ціною у сто разів нижчою від реальної, шляхом шахрайства, за співучасті колишніх чиновників Адміністрації Президента, СБУ та Державного підприємства "Укрінформзв'язок" були обладнані і підключені до урядового спецзв'язку, АТС-100, під брехливим приводом, що це нібито орендовані приміщення Центральної виборчої комісії, хоч вони ніколи не мали відношення до ЦВК.

Звернення з цього приводу нового керівництва Державного підприємства "Хрещатик" орендодавця до Генеральної прокуратури викликали дивну реакцію. Звернення було відправлено на прокуратуру міста Києва, а звідти до прокуратури Шевченківського району, де райпрокурором працює Нечипоренко, зять Ківалова. Відповідно, свої зусилля зять Ківалова скерував на примирення шукачів правди і справедливості. А з СБУ відповідають, що у них інформації про "Віват, феміда" та Міжнародний гуманітарний університет немає. Цікаво у кого вона має бути. І це тоді, коли СБУ давала дозвіл на встановлення урядового спецзв'язку.

Я звертаюся до Генеральної прокуратури об'єктивно розслідувати цю справу без виключень притягнення відповідальності шахрая "Підрахуя" - Сергія Ківалова.”

rada.gov.ua