«Справді, наші програми мають багато спільного, але Об’єднана опозиція ВО «Батьківщина» є проукраїнською державницькою політичною силою. Ідеологія наша базована на основних християнських цінностях, де вищість є Бог і Україна. Це для нас найважливіше», - наголосив Михайло Хміль.

Він зазначив, що як кандидат від Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» 5 серпня підписав присягу, згідно з якою в разі перемоги на парламентських виборах зобов’язався зробити все від нього залежне для «якнайшвидшого звільнення України від кримінального окупаційного режиму Януковича».

Всі кандидати від Об’єднаної опозиції взяли на себе зобов’язання першочергово скасувати всі антиконституційні закони, прийняті теперішнім складом парламенту. Прийняти закон про імпічмент президента. «Він повинен бути главою незалежної держави Україна, а не виконувати замовлення кремлівських царків», - зазначив опозиціонер.

«Ми чітко сказали, за що ми виступаємо, а чого апріорі не сприймаємо, на відміну від інших політичних сил, які називають себе опозиційними, які не кажуть ствердно «так» і не кажуть «ні» по принципових питаннях для українського народу», - сказав кандидат у нардепи.

На запитання, яке дуже турбує його опонента від «УДАРу» Дмитра Добродомова, чи знімить Михайло Хміль свою кандидатуру в жовтні на користь більш рейтингового кандидата, пан Хміль відповів так: «Рейтинг впізнаваності тележурналіста – це не рейтинг довіри. Вибори 28 жовтня розставлять крапки над «і».