А туди не вручають персональних запрошень. Хто хотів долучатися – встав у ряди і доводить свою значимість, - заявив в ефірі однієї з радіостанцій Михайло Хміль, єдиний узгоджений кандидат у народні депутати від Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» по виборчому округу №115 (Сихівський район, частина Личаківського та Винники).

«За кожним кандидатом-мажоритарщиком від ВО «Батьківщина» стоїть, повторюю ще раз, не Яценюк, Турчинов чи Тарасюк, а тисячі українців, які є прихильниками політичних партій Об’єднаної опозиції та ВО «Свобода». Мою кандидатуру підтримали члени партій «Фронт Змін», «Батьківщина», «Реформи й порядок», «За Україну!», «Народних рух України», «Народна самооборона», «Громадянська позиція» та ВО «Свобода», - сказав Михайло Хміль.

Він наголосив на тому, що «у час, коли кращих лідерів-опозиціонерів тримають у в’язницях, коли відбуваються переслідування, відкриваються кримінальні справи проти ВО «Батьківщина» та наших єдиних надійних союзників ВО «Свобода»» йому не страшно вступати в боротьбу з режимом.

Михайло Хміль нагадав, що 22 січня 2012 року «відповідальні українські політики показали приклад реального Об’єднання опозиції і чи не вперше продемонстрували, що там, де є три українці може не бути два гетьмани». До моменту установчого з’їзду ВО «Батьківщина» пройшло понад п’ять місяців. Двері були відкриті до останнього. Відгукнулися сім політичних партій і ВО «Свобода». Іншим це зробити завадила гординя, хтось не поступився своїми амбіціями.

Михайло Хміль назвав єдиних узгоджених кандидатів по виборчих мажоритарних округах Львова від Об’єднаної опозиції та ВО «Свобода»:

№115 – (Сихівський район, частина Личаківського, Винники) – Михайло Хміль;
№116 (Залізничний) – Ірина Фаріон;
№117 (Франківський) – Ігор Васюник;
№118 (Личаківський) – Юрій Михальчишин.