Олексій Антипович повідомив, що серед тих, хто має намір взяти участь у виборах, Михайла Хміля готові підтримати 29,1% виборців, а Дмитра Добродомова – 28,3%.

Соціолог додав, що в решти кандидатів на цьому окрузі практично немає шансів. Зокрема найближчий переслідувач Дмитра Добродомова Роман Федишин набирає зараз лише 3,1%, а представник Партії регіонів Олександр Туісов – 2,4%.

Показово, що в Сихівському окрузі 33,3% виборців ще не визначилися з підтримкою кандидата-мажоритарника.

Олексій Антипович розповів, що електоральні резерви в Дмитра Добродомова є незначно, але кращі, ніж резерви Михайла Хміля. За Дмитра Добродомова 18% опитаних готові голосувати однозначно і ще 19% можуть розглянути варіант голосування за цього кандидата. Тобто разом це 37%.

В той же час, за словами соціолога, за Михайла Хміля однозначно готові голосувати 16% виборців Сихівського округу і ще 20% виборців розглядають таку можливість. Тобто разом це становить 36%.

Показник, за яким Дмитро Добродомов переважає Михайла Хміля – це показник позитивного ставлення. Позитивно ставляться до кандидата від УДАРу 25% опитаних, а до кандидата від об’єднаної опозиції – 18%.

Соціолог розповів, що серед виборців певних політичних партій Дмитра Добродомова найбільше підтримують прихильники УДАРу, Михайла Хмеля – «Батьківщини». Показово, що однакова кількість прихильників «Свободи» – по 36% – готові віддати свої голоси як за одного, так і за іншого кандидата.

Олексій Антипович зазначив, що «Рейтинг» моделював ситуацію, коли на цьому окрузі буде лише два кандидати – Хміль і Добродомов. В цьому випадку також не визначився лідер, адже Хміль набирає 32,9%, а Добродомов – 32,7%.

Олексій Антипович повідомив, що це дослідження проводили з 1 по 12 вересня цього року. Аудиторією дослідження було населення Львова і Пустомитівського району віком від 18 років і старшу. Вибіркова сукупність становила 2400 респондентів. Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником.