Ці заходи пройшли за підтримки кандидата у народні депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та ВО «Свобода» у 115 Сихівському окрузі Михайла Хміля, передає прес-служба Михайла Хміля.

«Люди мусять мати національну пам'ять. Разом із тим прикро, що влада не зацікавлена, щоби були такі книжки, які розповідають правду про минуле – не ту правду, написану почерком комуністичного режиму, а ту, яку переповіли очевидці і яка знайшла своє місце на сторінках сучасних книг. Зрештою, хіба ця влада є українською? Тож чого від неї чекати? Але у всі часи зберігати стержень духовної культури нам завжди допомагала церква», - зауважив Михайло Хміль.

«Мабуть, сьогодні не є перебільшенням сказати, що Українська Греко-Католицька Церква у підпіллі зробила величезний внесок у розбудову незалежності нашої країни. Усі ми знаємо велику кількість прикладів підпільної діяльності греко-католицьких священиків у кожному містечку та селі нашої рідної Львівщини. Наш обов’язок – зберегти пам'ять про цих людей, які повинні бути прикладом віри в Бога і Україну, взірцем життя для великої мети, яка стоїть понад щоденними турботами», – наголосив він.

«Я дуже хочу, щоби наші діти знали і вивчали правдиву історію, якою гіркою вона не була б, і тому з радістю долучаюся до подібних проектів. Закликаю кожного з нас внести свою лепту, щоби переказати цю історію далі, поширити її, а відтак заставити людей замислитися, а, може, і змінити суспільство – на краще», - підсумував Михайло Хміль.

Політик також подякував всім небайдужим людям, які також вчора взяли участь у молитві біля церкви Святої Трійці, що на Сихові, де відбулося відкриття пам'ятного знаку українським воїнам.