Про це Павло Хобзей повідомив у коментарі Вголосу сьогодні.

Депутат пояснив, що у обласній раді продовжує виконувати програму, яку задекларував ще перед виборами до ЛОР, тому не бачить сенсу відмовлятися від мандата.

«Коли ми йшли у депутати, то мали програму, яку виконуємо і зараз. Ми не виходили б із партії (Нашої України – Вголос), якщо б лідер партії, якого ніяк не можуть змінити, не йшов списком на вибори, відтягуючи голоси від опозиції. Тобто наша позиція, ціннісні речі та політичний підтекст у нас залишились ті самі, що й до виборів. Якщо ті, хто зараз при керівництві партією, щось змінили, то ми змінюватись не будемо і складати мандати ніхто з нас не збирається», – наголосив Павло Хобзей.

Він нагадав, що зараз у обласній раді є позафракційним.

     Депутат Львівської облради Старовойт не збирається складати мандат

Як писав Вголос, ХVІ конференція Львівської обласної організації партії «Наша Україна» звернулась до депутатів Львівської обласної ради, обраних за списком партії «Наша Україна», з вимогою скласти мандати. Йдеться про 6 депутатів обласної ради, котрі вийшли з партії, а згодом і з фракції «Наша Україна», зокрема: Мирослава Сеника, Валерія П’ятака, Павла Хобзея, Тараса Колтика, Тараса Вервеги та Олеся Старовойта.

Нагадаємо, що депутати «Нашої України» у Львівській обласній раді вийшли із партії в знак протесту проти рішення керівництва Нашої України іти на парламентські вибори не лише по мажоритарних округах, але й за партійним списком.