Cтарт безпрецедентній акції телеканалу "ZIK" оголосив у передачі журналістських розслідувань “Хто тут живе?” ведучий Дмитро Добродомов. Фігурантом програми за 19 січня 2011 року був декан юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка Андрій Бойко.

Чесно, прозоро та на благо громадян обіцяли працювати депутати Львівської міської та обласної ради до свого обрання. Журналісти телеканалу "ZIK" вирішили перевірити правдивість цих гасел.

“Проект “Хто тут живе?” розпочинає безпрецедентну акцію. Усім депутатам міської та обласної ради ми роздамо для добровільного заповнення декларацію про доходи”, --повідомив ведучий Дмитро Добродомов в ефірі програми.

На наступній сесії депутатам роздадуть бланки декларації про доходи. Телеканал "ZIK" у своєму ефірі обов'язково повідомлятиме, хто з них вже впорався із завданням.

Першими декларації отримали присутні в студії “Хто тут живе?” експерти: Ірина Фаріон, депутат Львівської обласної ради від партії “Свобода” та Володимир Гірняк, депутат Львівської міської ради від партії “Україна Соборна” .

“Я обіцяю, що протягом тижня декларацію здам. Можу гарантувати за “Україну Соборну”,
-- запевнив Володимир Гірняк.
“А я тоді візьмусь за “Свободу”, -- додала Ірина Фаріон.

«Ми дамо тиждень на заповнення. Так буде прозоро, чесно і правильно, -- запропонував Дмитро Добродомов. -- Згодом обов’язково покажемо та опублікуємо: хто заповнив декларації. Дані використовуватимемо у наших розслідуваннях та матеріалах».

У декларації депутати розкажуть про свій річний дохід, власну нерухомість, транспортні засоби, марку та модель годинника, мобільного телефону, робочого костюму та щоденного взуття.

“До того ж через 5 років буде цікаво порівняти: з чим депутати прийшли у владу та з чим з неї йдуть”, -- додав ведучий.

Дивіться програму журналістських розслідувань «Хто тут живе?» (Вся правда про чиновників, депутатів, суддів та правоохоронців) щосереди о 21:30 в ефірі телеканалу «ZIK».

Усі програми телеканалу «ZIK» ви можете переглянути на сайті: www. ziktv.com. ua