У Києві днями маршрутчик нахамив дружині загиблого Героя Дмитра Годзенка.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст, син загиблого Героя Олексій Годзенко.

«Оце маршрутідзе після пред’явлення моєю мамою посвідчення “Член родини загиблого” почало хамити, вимагати оплати і голосом через рот пояснювати, що “таким” треба на тролейбусах їздити, а не в його маршрутці. Перевізника «Авен Єзєр» повідомлено, КМДА повідомлено, звернення зареєстровано, відповідь буде. Але якщо ви випадково зустрінете це чучєло на «Богдані» АА2151ТА по 193 маршруті, то можете ввічливо чи не дуже пояснити, як треба поводитись з дружиною загиблого героя.

Сьогодні оце маршрутідзе після пред'явлення моєю мамою посвідчення "Член родини загиблого" почало хамити, вимагати…

Опубліковано Олексієм Годзенком Четвер, 11 липня 2019 р.

Також, як повідомляє Спілка ветеранів війни з Росією, у столиці на станції метро «Позняки» члени Спілки ветеранів війни з Росією з’ясовували з перевізником та водієм, чому він відмовився везти постраждалого під час Революції гідності Михайла Амросієва та Вікторію Годзенко – дружину покійного Народного Героя України Дмитра Годзенка.

«Ви нам уже набридли. Реально. Ви хочете, щоб вас просто били у тих маршрутках», – провели виховну бесіду з маршрутчиком ветерани війни.

Водій-хам з ПП "Авен-Єзер"

Ось так з пораненими учасниками Революції Гідності чинять водії перевізника ПП "Авен-Єзер". Хлопець, до речі, після Майдану воював в Карпатській Січі.На цьому тижні на іншому маршруті цієї ж фірми маршрутчик образив маму Олексій Годзенко (Oleksii Hodzenko), дружину легендарного загиблого воїна Дмитра Годзенка "Годзілли". Скрін ставимо в першому коментарі.В понеділок 15 липня о 17.00 на метро "Позняки" ми викликали на зустріч директора "Авен-Єзер" з двома водіями.Всі охочі прийняти вибачення нахаб – ласкаво просимо. ;)Один за всіх і всі за одного!

Опубліковано Спілка ветеранів війни з Росією Пʼятниця, 12 липня 2019 р.

Як писав “Вголос”, «І що, що твій син загинув, с…»: маршрутчик облаяв матір воїна (фото).

Читайте також: “Маршрутчик відмовив у проїзді ветеранові АТО, який на війні втратив зір і ногу (фото)“.