Авторка книги про життя Путіна вирішила розповісти про невеселе дитинство чинного президента Російської Федерації.

Кристина Курчаб-Редліх написала книгу “Вова, Володя, Володимир. Таємниці Росії Путіна”. Там вона поділилася деталями виховання Володимира Володимировича.

Про це повідомляє “Апостроф“, в інтерв’ю телеканалу “Белсат” вона розповіла, що Путін піддавався фізичному насильству з боку вітчима, коли жив в Грузії.

“До пори до часу це ще можна було якось пережити, але потім вже ні. По-перше, цей батько його просто жахливо бив. Він випивав і лупив палицею і рукою до такої міри, що сусіди, яких розпитували журналісти, потім розповідали про те, до якої міри Вова був там занедбаний, бідний. Деякі йому допомагали. Але ви не можете собі уявити, що таке позашлюбний син на Кавказі – і для матері, і для дитини. Він був там дуже нещасним”, – розповіла авторка.

За словами журналістка, коли Путін виріс він вирішив займатися єдиноборствами, щоб давати відсіч в необхідній ситуації.

“Він був мовчазний, дуже замкнутий, усі так кажуть. Він був дуже самотній і голодний дуже часто, дуже погано одягнений. Все, що його радувало, це рибалка. Смішно те, що він ловив рибу в тій же річці, в якій ловив її Сталін. Це річка Кура. Взагалі вони були недалеко. Сталін з Горі, а Метехі в 30 кілометрах від Горі. Коли він ще там жив, в кожному будинку був портрет Сталіна. Так що він дивився на цей портрет з самого дитинства”, – додала вона.

Нагадуємо, Путін зробив гучну заяву щодо військового протистояння в світі.