Фінансові проблеми у «Левів» почалися ще минулої зими. Команда завершила сезон із величезним боргом із зарплати перед хокеїстами. Довгий час майбутнє «Левів» було під величезним питанням. Тепер, за словами директора клубу Михайла Чіканцева, загроза зникнення минула.

«Сьогодні свою участь у наступному сезоні ми письмово підтвердили. Зараз готуємо для ПХЛ пакет гарантійних документів, – розповів «Газеті» Михайло Чіканцев. – Можна говорити про те, що команда буде. Але зараз не готовий говорити про якісь кадрові рішення. Можу лише сказати, що «Леви» очолить кваліфікований тренер. Він і займатиметься комплектацією команди».

Участь в наступному сезоні ПХЛ уже підтвердили київські «Компаньйон» та «Сокіл», вінницькі «Патріот» і «Гайдамаки», а також білоцерківський «Білий Барс». Поки що не визначилося зі своїм майбутнім харківське «Динамо». Столичний «Беркут» від виступу в чемпіонаті України 2013/2014 офіційно відмовився. Потенційним дебютантом ПХЛ можуть стати команди з Івано-Франківська та Луганська. Третій чемпіонат попередньо повинен розпочатися в другій половині вересня.

Джерело: gazeta.lviv.ua