Оскільки у Львові наразі немає льодового палацу, професійній хокейній команді «Леви» доводиться грати у Новояворівську. Саме це містечко наразі є хокейною столицею Львівщини. І що найголовніше, хокей у цьому місті по-справжньому люблять. На матч «Левів» проти одного з аутсайдерів чемпіонату прийшло чимало вболівальників. Вільних місць на трибунах майже не було. До того ж, аби потрапити на ковзанку і побачити справжню «рубку» на льоду, потрібно викласти з кишені ще й 20 гривень. Утім, це не головне. Найголовніше - на власні очі побачити найшвидшу у світі гру, відчути атмосферу трибун та самому кілька разів крикнути «шайбу, шайбу!».

Як вдалося дізнатися кореспонденту Вголосу, хокейний клуб «Леви» у недалекій перспективі планує переїхати до Львова і свої матчі проводити саме там. Утім, будівництво льодового палацу у місті Лева наразі у невідомо якій перспективі. Неважко здогадатися, що на професійний хокей люди у Львові пішли б. Такого видовища на власні очі вони ще не бачили…

Щодо самого матчу, то перемога львів’янам далася нелегко. Малою кров’ ю взяти «Білий Барс» не вдалося. Відкрити рахунок у матчі господарям вдалося лише наприкінці першого періоду. Індивідуальну майстерність проявив Олександр Янченко. У другому періоді львів’яни знову втілили свою перевагу у взятті воріт суперника. Дмитро Расторгуєв подвоїв перевагу своєї команди. При рахунку 2:0 на користь господарів, «Білий Барс» отримав чудову нагоду скоротити розрив . Утім, команді Костянтина Буценка реалізувати більшість (п’ять проти трьох) не вдалося. Американський воротар львівської команди Раєн Донаван зберіг власні ворота на замку. Як виявилося згодом, це був ключовий момент усього матчу. Хоч команда з Броварів відродила інтригу на початку третього періоду (шайбу закинув Володимир Макаревич), однак на більше гостей не вистачило. Натомість львів’яни виконали ще одне прохання вболівальників – закинули шайбу. Її автором знову став Расторгуєв. Відтак, 3:1 – третя перемога «Левів» у чотирьох стартових матчах чемпіонату.
Завтра, 28 вересня, у Новояворівську «Леви» зіграють ще один календарний поєдинок. Суперником команди Дениса Булгакова буде київський «Беркут». Початок матчу о 19:00.

«Леви» (Львів) – «Білий Барс» (Бровари) – 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
«Леви»: Донован. Панов – Толстик, Новиков – Зеньков, Маліченко – Хонін. Гнітько – Клименков – Янченко, Остяков – Панченко – Расторгуєв, Якимчук – Федоров – Булгаков, Сидоров – Хміль – Крикуненко, Філіпов, Курський, Зеньков
«Білий Барс»: Роговський. Невєров – Вол. Гаврилюк, Бернацький – Ігнатенко, Попов – Пантелеймонов, Лаврик – Логвиненко. Гуляєв – Дубков – Пономаренко, Макоревич – Кузьмик – Комарчев, Сірий – Кіча – Слюсар, Корж – Духопелов – Кузьменко
Голи: Янченко, 17, Расторгуєв, 23,54 – Макаревич, 23
Судді: С. Дронговський, О. Серебряков, Д. Скоробагатий (всі – м. Київ)
Штраф: 12 – 12