На заводі збирають популярну модель Honda Civic, на ньому працює близько трьох з половиною тисяч осіб. Керівництво заводу зазначає, що проводитиме наради з персоналом з приводу реструктуризації та скорочень, які попередньо заплановані на другий квартал цього року.

Найактивніше попит на Honda Civic падає в найрозвиненіших країнах континентальної Європи, наприклад — у Франції та Німеччині. Тим часом у Британії продажі Honda йдуть дуже успішно. У минулому році кількість нових зареєстрованих автомобілів у Сполученому Королівстві зросла на 5,3% або до 2,04 мільйона, що є максимумом з 2008 року.

З 2014 року на заводі під Свіндоном будуть збирати моделі Civic Estate і Civic Type R.

Минулого року американський автовиробник Форд оголосив про скорочення 1400 робочих місць на двох заводах в південній Англії: всі виробничі потужності компанії в Британії будуть закриті. У Форд підрахували, що виробнича діяльність її дуже розгалуженого європейського підрозділу принесла в 2012 році понад 1,5 млрд доларів збитків.

Форд і Volvo також планують звільняти тисячі працівників у Бельгії та Швеції, Peugeot Citroen — проводити реструктуризацію у Франції.

Джерело: BFM