За словами Хорошковського, містити витратний медіапроект йому зараз не до снаги, однак як стверджують джерела «Комерсант Україна», пов'язують це рішення з можливим тиском на нього після того, як «Інтер» став критикувати роботу держорганів. Сам Хорошковський нібито вже залишив Україну.

Власник Group DF Дмитро Фірташ реалізував опціон на покупку 100% акцій UA Inter Media Group - мажоритарного акціонера всіх активів групи «Інтер». Продавцем виступила компанія KH Media Limited, що належить Валерію Хорошковському, а покупцем - GDF Media Limited.

Угода про продаж U.A. Inter Media Group підписано виходячи з оцінної вартості - $ 2,5 млрд. Операція буде закрита після узгодження з Антимонопольним комітетом.

Учасники ринку в якості основної версії продажу каналу називають прагнення убезпечити актив після виниклої конфронтації з прем'єром Миколою Азаровим.

Як відомо, Валерій Хорошковський висловив незгоду з повторним призначенням Миколи Азарова на посаду прем'єр-міністра і відмовився увійти в його уряд.

За даними менеджерів каналу «Інтер», Хорошковський був змушений покинути країну. З кінця грудня, за даними різних джерел, він перебуває у Франції чи Монако.

Як пише газета, зміна власника вже ускладнила роботу каналу.

«Низку проектів заморозили, тому що неясно, хто повинен підписати відповідний бюджет», – зазначає менеджер однієї з продакшн-студій, які працюють з «Інтером».

«У понеділок має стати ясно, хто залишить канал. До догляду зараз готуються Алла Липовецька (генпродюсер каналу. – «Комерсант») і Ярослав Порохняк (гендиректор групи. – «Комерсант»)», – стверджує джерело газети.

Джерело: «Комерсант Україна»