Влада, зокрема Президент України Володимир Зеленський, задля збереження свого рейтингу у подальшому використовуватиме простий технологічний прийом – «хороший цар – погані бояри».

Про це в ефірі ток-шоу «Говорить Великий Львів» 27 лютого заявив народний депутат України VII скликання Руслан Кошулинський.

Зазначимо, відповідно до даних опитування КМІСу, станом на 27 лютого до Президента України Володимира Зеленського позитивно ставляться 47% українців, негативно – 24%. У порівнянні з грудневим опитуванням частка тих, хто ставиться до Зеленського позитивно, зменшилася на 13 відсоткових пунктів (було 60%), а частка тих, хто ставиться до нього негативно, зросла на 10 відсоткових пунктів (було 14%).

За його словами, влада зараз якісно використовує цей прийом, адже особу самого Президента й надалі позитивно сприймає українське суспільство. Мовляв, у провалах винні Парламент і Кабмін, але не Президент.

«Йому (Зеленському, – ред.) буде треба – він поміняє Кабмін, навіть, якщо треба, Парламент змінить, – якщо це буде загрожувати його особистому рейтингу», – наголосив Кошулинський.

При цьому додав, що влада також зіграє на вірі суспільства у те, що Президент Зеленський – фартовий і унікальний і зможе покращити ситуацію у країні.

«Це вони будуть пробувати у суспільстві максимально, а якщо треба буде замінити Кабмін чи Парламент – легко», – резюмував Кошулинський.

https://www.facebook.com/govoryt.velykyi.LVIV/videos/572951419968368/