Нардепи від "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук та Вадим Рабінович ганебно пропіарилися візитом до українських в'язнів Кремля Станіслава Клиха і Миколи Карпюка. Чиновники привезли ув'язненим сало, хоча це заборонено за правилами колонії.

Про це повідомляє Обозреватель.

День візиту одіозного кума президента Росії Володимира Путіна і його соратника припав на п'ятницю. До слова, у цей день колонії не приймають передачі. Про ці нюанси у своєму стрімі на YouTube розповів український журналіст Роман Цимбалюк.

"У Москву вирушили любителі полтавського сала свіжого посолу – Медведчук і Рабінович, яких пустили в СІЗО, як вони сказали, до Клиха і Карпюка, щоб провідати їх, з гуманітарних міркувань. Єдиний нюанс – по-перше, у п'ятницю не приймають передачі, по-друге – передавати копчене і свіжосолене або просто свіже "сало з Полтави" за правилами СІЗО заборонено", – розповів він.

Цимбалюк зазначив, що логіка в таких вимогах є. Адже ув'язненим повинні передаватися продукти винятково у вакуумній упаковці, де вказано термін придатності. Це допоможе уникнути отруєнь.

"Але цим двом товаришам, зрозуміло, російські закони поки що не писані. В кінцевому підсумку все звелося до того, що Медведчук і Рабінович пропіарилися на цій історії. І це дуже сумно. Тому що людей чекали вдома, а тут двоє цих товаришів, один із них – кум Путіна, просто вирішили потанцювати на цій історії. Це виглядає як знущання для всіх – і для Клиха, і для Карпюка, і для громадян України", – обурився журналіст.

Як писав "Вголос", “Коаліція в опозиції” партій “Європейська солідарність” Петра Порошенка та “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука була прогнозованою.