На окупованій території загинули чотири морпіхи з 36-ї бригади, яким було від 20 до 30 років. Друзі та рідні розповідають, що хлопці хотіли захищати Україну. Деякі з них мріяли все своє життя присвятити армії.

Про це йдеться у матеріалі "OBOZREVATEL".

Про старшого матроса, 30-річного Олександра Шарка, його друзі згадують, що це добрий і скромний хлопець, веселий і дуже простий.

Його товариш по службі розповідає, що Саша був одним з кращих у військовій підготовці. Його хотіли призначити командиром відділення. Повідомляється, що Шарко пішов служити у 18 років.

"Мама говорила, що він служить в Миколаєві, все у нього добре. Вона навіть не знала, що Саша воює. Розповідала, що навесні він приїжджав і нарубав їй дров на всю зиму. Вона так раділа, що взимку у неї буде тепло. І як тепер уявити, що бідна жінка буде кожен день брати це поліно і згадувати свого загиблого сина!" – зі сльозами каже знайома родини.

Олександра збираються поховати в селі Олбин Чернігівської області, де живе його родина.

Повідомляється, що Шарко разом з 20-річним матросом Владиславом Раком в один день підписали контракт в Козельці та поїхали на Схід. У Влада залишилися ще молодша сестра і брат.

Влад Рак в армію пішов також у 18 років. До своєї загибелі він прослужив уже майже два роки. Як розповів нам його родич, хлопець завжди хотів стати військовим.

Сказано, що Рак закінчив будівельний технікум, але все одно мріяв бути військовим - ось і пішов за контрактом.

"Рідні його підтримували, але все одно боялися за нього. Часто просили подумати. Але він наполягав, мовляв, я так вирішив. Тепер його мріям не судилося збутися", – з гіркотою зазначає родич загиблого.

Солдат Сергій Шандра родом з Вінницької області , йому було всього 23 роки. Зазначається, що у нього була дівчина, з якою він обіцяв одружитися, як тільки повернеться з ротації.

У армію Сергій пішов восени минулого року, за призовом.

"Ми з ним в "учебці" разом були, відмінний пацан, добрий, не жадібний. Він вирішив підписати контракт, хоча ми його відмовляли, навіщо тобі це. На контракті він всього місяців п'ять був, ще толком не навчений і не обстріляний, і відразу на передову потрапив. Шкода, що молоді гинуть", – сказав нам його товариш по службі в "учебці".

Василь Курдов мав всього 20 років. Повідомляється, що він з нетерпінням чекав, коли його призвуть до армії і відразу ж уклав контракт.

Він був дуже хорошим хлопцем. Займався спортом, грав у футбол, їздив на змагання з настільного тенісу. Він колись мені розповідав, що дуже хоче піти служити в армію за контрактом. Вася завжди говорив: "Це моя Україна, і я з радістю буду її захищати". Так він і зробив", – розповіла його колишня однокласниця.

Нагадаємо, унаслідок ворожих обстрілів чотири військовослужбовці загинули та один отримав поранення.