У Києві правоохоронці спіймали чоловіка, який прийшов до своєї колишньої дружини з метою відновлення стосунків, але перерізав їй шию канцелярським ножем, коли почув відмову.

Про це інформує Національна поліціяКиєва на своєму офіційному сайті.

Трагедія сталася на вулиці Закревського. До поліції зателефонував чоловік, який заявив що виявив тіло своєї доньки із ножовими пораненнями на сходовому майданчику біля її квартири. На місце події прибули праоохоронці та судмедексперт і опитали батька загиблої. Він сказав, що її вбив колишній чоловік.

Що трапилося
До квартири загиблої прийшов її колишній чоловік. Він покликав її на сходовий майданчик, щоб обговорити можливе відновлення їхніх стосунків. Проте жінка йому відмовила. Тоді 36-річний чоловік вийняв із кишені канцелярський ніж і завдав ним удару по шиї жінки. Від ножових поранень вона померла. Про скоєне вбивця повідомив її батькові. На місці трагедії правоохоронці знайшли ножик, яким було вбито жінку, і відправили його на експертизу.

Злочинця затримали за ст. 208 ККУ. Проти нього порушили кримінальну справу за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство). Йому загрожує позбавлення волі терміном до 15-ти років.

Читайте більше новин на нашому сайті: