Партія пенсіонерів України має намір самостійно брати участь у виборах у Верховну Раду й органи місцевого самоврядування в 2006 році. Про це повідомив лідер Партії пенсіонерів Фелікс Петросян.

Він зазначив, що члени партії - це активні в громадському й політичному житті пенсіонери й саме з них будуть складатися списки кандидатів у депутати в ради всіх рівнів. Лідер партії зазначив, що Комуністична партія, хоча й висуває схожі ідеологічні вимоги, не є конкурентом Партії пенсіонерів, оскільки українці вже пережили ностальгію за комуністами.

Крім того, Партія пенсіонерів вважає за необхідне ввести в адміністративний кодекс статтю, що передбачає покарання чиновників за грубість по відношенню до пенсіонерів; зняти всі види податків для працюючих пенсіонерів, а для непрацюючих - розробити механізм компенсаційних доплат до пенсії для погашення всіх необхідних соціальних потреб; законодавчо врегулювати виділення земельних паїв представникам соціальної сфери в селі (за рахунок земель запасу); держава повинна взяти на себе гарантії з виплати орендної плати за використання земельних паїв орендарями

На думку лідера партії, хоча пенсіонери за своїми соціально-політичними поглядами опозиціонери, все-таки партія обрала для себе центристську позицію. "Будемо вирішувати про наше ставлення до влади по кожному окремому питанню", - сказав Петросян, зазначивши, що в Партії пенсіонерів не буде ні огульної опозиційності, ні сліпого підпорядкування владі.

ІА „Гаряча лінія”